سمپاشی منازل│سمپاشی رستوران ها

   09330297108 ** 02133049302
   27/10/2020  

<p align=center dir=rtl style='FONT-SIZE:18px;  COLOR:#FFF;text-shadow: 2px 2px 2px #000 ;'>نگهداری از کودکان و سالمندان</p> <p align=center dir=rtl style='FONT-SIZE:18px;  COLOR:#FFF;text-shadow: 2px 2px 2px #000 ;'>سمپاشی منازل و رستوران ها

نظافت راه پله چه خدماتی را شامل می شود؟

تمیز کردن شیشه ها

تمیز کردن  کابین آسانسور

نظافت پارکینگ و حیاط

نظافت راهرو و محوطه

تمیز کردن  درب های ورودی

تمیز کردن شیشه ها و کلید پریزها

نظافت راه پله 

تمیز کردن نرده ها 

 


قیمت نظافت راه پله و پارکینگ چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت نظافت راه پله و پارکینگ بر اساس ساعت انتخابی، تعداد طبقات و کارهایی اضافه‌ایی که تمایل دارید توسط نظافتچی در زمان نظافت راه پله و پارکینگ انجام شود، محاسبه و به شما اعلام می‌شود. در صورتی‌که نظافتچی و قیمت پیشنهادی مورد تایید باشد، سفارش نظافت راه پله شما با موفقیت ثبت شده و نظافتچی برای انجام نظافت راه پله و مشاعات فرستاده می‌شود.


تهیه لوازم و مواد شوینده لازم برای نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه وسایل لازم و مواد شوینده برای نظافت راه پله و مشاعات مثل سایر خدمات نظافتی، به عهده مشتری است.


شروع نظافت راه پله و مشاعات

در نظافت راه پله باید توجه داشته باشید که نظافتچی از کجا شروع به نظافت کند. معمولا شروع کار نظافت راه پله و مشاعات با جارو زدن پله از بالا به پائین و بعد جارو زدن حیاط و پارکینگ و جمع کردن آشغال‌ها در سطل زباله است.نظافت راه پله و پارکینگ

برای نظافت راه پله و پارکینگ قبل از انتخاب شوینده باید به مصالح به کار رفته در راه پله ساختمان توجه کرد. باید از شوینده ای استفاده کنیم که به مصالح ساختمان صدمه نزند. به عنوان مثال برای نظافت راه پله ساختمان نباید از شوینده‌های اسیدی و جوهر نمک استفاده کرد چون به شدت باعث خوردگی سنگ های ساختمانی می‌شود، که این کار شما را متحمل هزینه برای سابیدن سنگ راه پله خواهد کرد.


پیشنهاد میکنیم که برای انتخاب و تهیه مواد شوینده نظافت راه پله و پارکینگ از نظافتچی مشورت بگیرید. چرا که نظافتچی‌های منزل تجربه‌های زیادی در نظافت راه پله ساختمان‌ های مسکونی، اداری، تجاری و ... دارند.


نظافت نرده های راه پله بخشی از نظافت راه پله

هنگام نظافت راه پله برای نظافت و تمیز کردن نرده های راه پله ابتدا باید داخل سطل مخلوطی از مواد شوینده که شامل آب و تاید باشد تهیه کنید سپس یک تکه پارچه را بردارید و از بالای راه پله به سمت پایین شروع به تمیز کردن نرده‌ها کنید. نظافت گوشه و کنج نرده‌ها باید با دقت و مهارت کافی انجام شود.


نظافت راه پله تهران

همچون دیگر خدمات، شما می‌توانید خدمت نظافت راه پله تهران را از ریزه کار درخواست دهید؛ و با مقایسه متخصصین نظافت راه پله تهران، بهترین نظافتچی یا شرکت خدماتی نظافت راه پله تهران را برگزینید و از خدمات نظافت راه پله تهران توسط ریزه کار، بهره ببرید. 

 


نظافت راه پله و پارکینگ با نظافتچی آقا بهتر است یا نظافتچی خانم؟

نیروهای نظافتچی خانم معمولا برای انجام امور نظافت مرتبط با فضای داخلی خانه درخواست می‌شوند. نظافتچی آقا بیشتر برای نظافت ساختمان یا قسمت‌هایی مثل نظافت راه پله و نظافت راهرو، نظافت پارکینگ که ممکن است نیاز به جابجایی اجسام سنگین تر داشته باشد، تقاضا می‌شود. بیشتر درخواست‌ها برای نظافت راه پله و مشاعات، توسط نظافتچی آقا انجام می‌شود.
 


تماس با ما

جهت تماس با ما فرم زير را تكميل نماييد

درباره ما

نمونه

شرکت خدماتی و نظافتی و سمپاشی نمونه با بیش از 10 سال سابقه مفتخر به ارائه خدمات به همشهریان تهران و کرج می باشد. این شرکت در زمینه های نظافتی از جمله نظافت راه پله، شرکت ها، مبلمان و همچنین اجاره جاروبرقی صنعتی، اعزام سرایدار، پذیرایی مجالس، نگهداری از کودکان و سالمندان و به خصوص در زمینه سمپاشی فعالیت می کند و با ارائه بهترین خدمات همراه با بهترین قیمت همواره مورد تایید مشتریان خود بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای پدیدآورنده محفوظ است و خدمات این سایت حسب مورد تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد!

کل بازدید: 5,103 امروز: 14 دیروز: 19