سمپاشی منازل│سمپاشی رستوران ها

   09330297108 ** 02133049302
   27/10/2020  

<p align=center dir=rtl style='FONT-SIZE:18px;  COLOR:#FFF;text-shadow: 2px 2px 2px #000 ;'>نگهداری از کودکان و سالمندان</p> <p align=center dir=rtl style='FONT-SIZE:18px;  COLOR:#FFF;text-shadow: 2px 2px 2px #000 ;'>سمپاشی منازل و رستوران ها

کفسابی ساختمان چیست؟


کفسابی یا ساب زدن سنگ از جمله خدمات ساختمان می باشد که به هنگام کدر یا خش دارشدن سنگ استفاده می شود . کفسابی به معنای سابیدن و جلا دادن سنگ است که معمولا توسط افراد ماهر با دستگاه های سابزن انجام می شود و یک لایه از سنگ را که بعد از مدتی کدر یا دارای ترک شده است را برمی دارد. کفسابی انواع مختلفی دارد و برای سنگ های مختلف به دلیل ویژگی های خاص هر یک از سنگ ها، با روش های متفاوتی انجام می شود .


 در صورتی که سابزن تجربه و اطلاعات دقیقی از نوع سنگ و نحوه سابزدن آن نداشته باشد ، احتمال اینکه به سنگ کف آسیب برساند وجود دارد . برای انجام خدمات کفسابی همیشه با شرکت های معتبر در این زمینه که از افراد ماهر و با تجربه در این زمینه استفاده می کنند، همکاری لازم را داشته باشید .چنانچه کفسابی به صورت دقیق و حرفه ای انجام شده باشد ، اثر فوق العاده ای را به همراه دارد . از این رو کفسابی یکی از مهم ترین خدمات ساختمانی محسوب می شود .


نماشویی ساختمان نیز از مهم ترین خدمات مربوط به ساختمان است که انجام آن هرچند وقت یکبار برای زیبایی ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری توصیه می شود . منظور از نماشویی ، شست وشوی کامل نمای ساختمان است که به روش های گوناگونی انجام می شود. افراد متخصص در این زمینه با استفاده از دستگاه های واترجت نمای کلی ساختمان را با استفاده ازمواد شوینده کرده و زیبایی فوق العاده ای به ساختمان می بخشند .نماشویی ساختمان اغلب در روزهای پایانی سال برای خانه تکانی انجام می شود ، در صورتیکه این کار به افراد ماهر در این زمینه سپرده شود تاثیر فوق العاده ای در زیبایی و جلوه هرچه بیشتر ساختمان خواهد داشت .


با انجام فرآیند کفسابی و نماشویی ساختمان ، کف و نمای ساختمان دوباره احیا می شود و در صورتی که این خدمات برعهده شرکت های معتبر کفسابی قرارگیرد ، ساختمان زیبایی خود را همانند روزهای اول ساخت خود به دست خواهد آورد .انجام خدمات نماشویی در اغلب شهرهای پرجمعیت و شلوغ که دارای آلودگی های هوا هستند بیشتر انجام می شود زیرا در این شهرها به دلیل بارش باران های اسیدی ، لایه ای نازک روی سنگ نمای ساختمان را می پوشاند و با مرور زمان پاک کردن و از بین بردن این کثیفی ها سخت می شود .


کفسابی در مراحل مختلفی انجام می شود ، اولین مرحله از کفسابی از بین بردن پستی و بلندی های سطح سنگ است که این کار معمولا به وسیله ی دستگاه های سابزنی جهت یک دست شدن سطح سنگ انجام می شود . دومین مرحله پرکردن درز و ترک های موجود است. بعد از پرکردن درزها بایستی با استفاده از لقمه های مخصوص عملیات ساب زنی را انجام دهیم و تمامی برآمدگی ها را ساب بزنیم و در پایان برای درخشنگی و جلای بیشتر کف می توانیم از ساب ایتالیایی استفاده کنیم . نکته قابل توجه این است که تمامی مراحل کفسابی با استفاده از لقمه های مخصوص انجام می شود .چنانچه کف ساختمان سرامیک باشد و حتی به صورت روزانه تمیزکاری و از بین بردن کثیفی بر روی آن ها انجام شود بازهم با گذشت زمان به دلیل ایجاد خراش و یا ماندگاری بعضی از لکه ها بر روی آن نیاز به استفاده از خدمات کفسابی سرامیک دارد . استفاده از کف سابی سرامیک با توجه به لکه پذیربودن آن برای ایجاد جلوه و زیبایی هرچه بیشتر کف بسیاراهمیت دارد . در بعضی مواقع هزینه کفسابی از نظر افراد زیاد به نظر می رسد اما در مقایسه با هزینه های شستشوی و خرید و استفاده از مواد شوینده متفاوت برای موکت و فرش ،هزینه های کفسابی سرامیک مبلغ ناچیزی به حساب می آید .


 از دیگر خدمات کفسابی ساختمان ساب زنی موزاییک نیز می باشد . از موزاییک بیشتر در مکان های عمومی و پر رفت و آمد استفاده می شود . پس از موزاییک کاری به دلیل ریختن سیمان اضافی و تکه های موزاییک مشکلاتی برای ساکنین ساختمان ایجادمی کند و از زیبایی کف نیز کاسته شود به همین دلیل از ساب زنی موزاییک که یکی از موارد پرکاربرد خدمات کفسابی محسوب می شود ، استفاده می شود .خدمات سنگ سابی به دلیل اهمیت بالای آن در ساختمان برای افراد اهمیت خاصی دارد و مورد توجه آن ها قرار می گیرد .سنگسابی انواع سنگ ها مانند گرانیت و کفسابی پارکت ها از جمله موارد مهمی است که نمی توان به سادگی ازآن چشم پوشی کرد زیرا با انجام خدمات مربوط به کفسابی زیبایی ساختمان چند برابر شده و جلوه و درخشندگی را به ساختمان خواهد داد.

هزینه کفسابی در تهران


هزینه و قیمت کفسابی نسبت به هر متر مربع متفاوت است که به عوامل متعددی از جمله نوع سنگ ، متراژ و محل انجام کف سابی بستگی دارد. یکی از موارد مهم دیگری که ممکن است در هزینه کفسابی تاثیر گذار باشد این است که آیا کف سابی قبلا انجام شده است یا خیر ، اگر کف سابی قبلا انجام شده باشد هزینه کفسابی پایین تر است زیرا بیشتر عیب ها رفع شده است. توجه داشته باشید که بزرگترین اشتباه یک کارفرما سپردن پروژه به نیروی بی تجربه و غیر حرفه ای می باشد.


بررسی عوامل تاثیرگذار در هزینه کفسابی


نوع سنگ : دو نوع سنگ وجود دارد : 1. سنگ نرم 2. سنگ سخت

سنگ از جمله مصالح قدیمی است که در خانه سازی مورد استفاده قرار می گرفت.


سنگ نرم دارای استحکام طبیعی ، زیبایی و جذابیت منحصر به فردی می باشد و به محیط زیست آسیب نمی رساند. ترمیم و بازسازی سنگ نرم راحت تر است ، بنابراین هزینه کفسابی پایین تری دارند. سرامیک ، تراورتن و موزاییک از جمله نمونه های این سنگ می باشند.


سنگ گرانیت از نمونه های سنگ سخت می باشد و بر طولانی مدت اثر منفی بر سلامتی انسان میگذارد بنابراین برای نمای ساختمان ، کف و پله مناسب است. ترمیم و بازسازی سنگ سخت براحتی انجام نمی شود. بنابراین هزینه کف سابی این نوع سنگ ها بالاتر می باشد.


متراژ محیط : برای انجام کفسابی هزینه بر اساس متر بالاتر می باشد.

تعداد زاویه ها و گوشه های سطح : تعداد گوشه های محیط در برآورد هزینه کف سابی تاثیر دارد. به عنوان مثال هزینه کفسابی یک سالن 30 متری مستطیلی شکل با هزینه کف سابی همان اتاق با تعداد گوشه های مختلف متفاوت می باشد.

محل کفسابی : اگر کف سابی و ساب زنی بیرون شهر انجام شود به دلیل هزینه رفت و برگشت قیمت آن بالاتر خواهد بود.

میزان پستی و بلندی سطح

کیفیت سنگ

نوع سطح

روش ساب زنی و کفسابی

روش های انجام کفسابی و ساب زنی


امروزه کفسابی با روش های گوناگونی انجام می شود.


کف سابی با فرچه سیمی : در این روش با استفاده از فرچه ، کف ساییده می شود.

کفسابی کامل : کف سابی کامل چند مرحله دارد. در ابتدا لایه برداری و یکپارچه کردن کف انجام می شود و در نهایت ساب براق کننده توسط کف ساب انجام می شود.

کفسابی با رزین : در این مرحله سوراخ هایی که در برخی سنگ ها وجود دارد توسط ماده رزین پر می شود و پس از خشک شدن ساب زنی را انجام می دهند. هزینه استفاده از این روش در انجام کف سابی بالا نمی باشد. البته توجه داشته باشید که قسمت های ترمیم شده شنگ مانند روز اول درخشان و براق نمی شوند. استفاده از این روش به صرفه تر از تعویض سنگ می باشد.

کفسابی با پولیش : پولیش یک نوع ماده جامد یا مایع می باشد که پس از انجام کفسابی اجرا می شود.

کفسابی با نانو : یکی از پر هزینه ترین روش های انجام کف سابی ، کفسابی با نانو می باشد. استفاده از نانو باعث جلوگیری از جذب آب ، روغن ، گریس ، اسید و.. می شود.

کفسابی ایتالیایی : این روش باید با مهارت بالا و توسط نیروهای ماهر انجام شود. نتیجه انجام کفسابی به روش ایتالیایی فوق العاده خواهد بود.

بهترین روش انجام کف سابی ، کفسابی ایتالیایی می باشد. در این روش سطحی براق و درخشنده خواهید داشت.


کفسابی باعث رفع چه ایراداتی می شود ؟


- باعث رفع هرگونه ماده اسیدی ، سرکه ، رنگ ، پستی و بلندی یا مصالح ساختمانی مانند چسب و...از روی سطح می شود.

- سوراخ و یا درز ایجاد شده در سطح با استفاده از ماده رزین از بین می رود.

- اگر سنگ سطح دارای خط و خش و... باشد با انجام کفسابی مانند روز اول درخشنده و براق می شود. 


تماس با ما

جهت تماس با ما فرم زير را تكميل نماييد

درباره ما

نمونه

شرکت خدماتی و نظافتی و سمپاشی نمونه با بیش از 10 سال سابقه مفتخر به ارائه خدمات به همشهریان تهران و کرج می باشد. این شرکت در زمینه های نظافتی از جمله نظافت راه پله، شرکت ها، مبلمان و همچنین اجاره جاروبرقی صنعتی، اعزام سرایدار، پذیرایی مجالس، نگهداری از کودکان و سالمندان و به خصوص در زمینه سمپاشی فعالیت می کند و با ارائه بهترین خدمات همراه با بهترین قیمت همواره مورد تایید مشتریان خود بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای پدیدآورنده محفوظ است و خدمات این سایت حسب مورد تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد!

کل بازدید: 5,112 امروز: 23 دیروز: 19