سمپاشی منازل│سمپاشی رستوران ها

   09330297108 ** 02133049302
   27/10/2020  

<p align=center dir=rtl style='FONT-SIZE:18px;  COLOR:#FFF;text-shadow: 2px 2px 2px #000 ;'>نگهداری از کودکان و سالمندان</p> <p align=center dir=rtl style='FONT-SIZE:18px;  COLOR:#FFF;text-shadow: 2px 2px 2px #000 ;'>سمپاشی منازل و رستوران ها
اجاره جارو برقی صنعتی

اگر تجربه نظافت محیط های وسیع را داشته باشید حتما متوجه شدید که جارو های خانگی از پس این کار بر نمی آیند و سختی نظافت را دو چندان می کنند همچنین با شرایط فعلی بازار هم خرید جارو برقی های بزرگ هزینه زیادی را در بر داشته و این موضوع غالبا منجر به خرید جاروبرقی های صنعتی با کیفیت پایین می شود ، در حالی که شما می توانید با صرف هزینه ی کمتر جارو برقی های صنعتی را اجاره کنید و از مشکلاتی همچون نگهداری ، تعمیر و سرویس آن عبور کنید.


کاربرد جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی نسبت به سایر جارو های مکش بالاتری داشته و در مدت زمانی طولانی تری می توان از آنها استفاده نمود. سرعت کار با این جارو ها بیشتر بوده و به راحتی مخزن آنها پر نمی شود ، این جارو ها معمولا از نوع آب و خاک هستند یعنی توانایی مکش آب را نیز دارند. از آنجایی که این جارو ها برای کاربرد های صنعتی ساخته می شوند ارتفاع سیم و لوله انتقال آنها بسیار مناسب است.


جارویی که اجاره می کنید باید متناسب با فضای کاری شما انتخاب شود . ممکن است محل کار شما وسعت بالایی داشته باشد در این صورت شما باید از جارو های بزرگ استفاده کنید یا ممکن است محل استفاده شما در معرض رطوبت با آب باشد در این صورت شما باید به اجاره جاروبرقی صنعتی آب و خاک فکر کنید.


شما می توانید برای سفارش جاروبرقی صنعتی مناسب با ما تماس بگیرید. نحوه محاسبه مبلغ اجاره ی جارو برقی صنعتی روزانه است و هزینه ی اولیه بسته به نوع جارو تعیین می گردد. 


تماس با ما

جهت تماس با ما فرم زير را تكميل نماييد

درباره ما

نمونه

شرکت خدماتی و نظافتی و سمپاشی نمونه با بیش از 10 سال سابقه مفتخر به ارائه خدمات به همشهریان تهران و کرج می باشد. این شرکت در زمینه های نظافتی از جمله نظافت راه پله، شرکت ها، مبلمان و همچنین اجاره جاروبرقی صنعتی، اعزام سرایدار، پذیرایی مجالس، نگهداری از کودکان و سالمندان و به خصوص در زمینه سمپاشی فعالیت می کند و با ارائه بهترین خدمات همراه با بهترین قیمت همواره مورد تایید مشتریان خود بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای پدیدآورنده محفوظ است و خدمات این سایت حسب مورد تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد!

کل بازدید: 5,104 امروز: 15 دیروز: 19